os. Centrum E 18
12 307 16 16 kontakt@pompyciepla-krakow.pl
Bo zasługujesz na najwyższą jakość usług

Pompy ciepła - oferta

pompy ciepla - ofertaJeśli ktoś szuka alternatywnych rozwiązań pozwalających na skuteczne ogrzewanie swojego domu i zapewnienie sobie w nim odpowiedniego komfortu cieplnego, to pompy ciepła mogą dla niego być doskonałą propozycją. Co więcej, większość dostępnych obecnie na rynku pomp ciepła posiada również funkcje chłodzące, dzięki czemu montując u siebie coś takiego zyskujemy od razu skuteczną klimatyzację.

Jako medium chłodnicze można tutaj wykorzystywać szereg różnych substancji – zarówno zwykłą wodę jak i glikol czy specjalne czynniki chłodnicze. W porównaniu do praktycznie wszystkich standardowych metod grzewczych, pompy ciepła oferują przede wszystkim bardzo niskie koszty utrzymania.

Co więcej, jest to rozwiązanie ekologiczne, które nie wpływa szkodliwie na nasze środowisko naturalne. Zasada działania jest praktycznie taka sama w przypadku większości pomp ciepła.

Znaczną część ciepła przejmują one bezpośrednio z gruntu lub powietrza. Jeżeli nie jest to wystarczające do osiągnięcia zadowalającej temperatury, to pompa może być wspomagana grzałką elektryczną; możliwa jest również jej współpraca z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Jeśli wybierzemy odpowiednią pompę ciepła, to będziemy mieli możliwość sterowania od razu kilkoma parametrami, takimi jak temperatura pomieszczenia czy temperatura wody. Jest to bardzo ważne, bowiem dzięki temu pompa ciepła może zostać dostosowana do pracy we właściwie wszystkich obiektach i warunkach, zawsze w stu procentach spełniając wymagania swoich użytkowników.

Pompą można sterować zarówno za pomocą standardowego sterownika lub – w przypadku systemów inteligentnych domów – za pomocą laptopa czy smartfona. Na rynku spotkamy się aktualnie z bardzo szerokim wyborem pomp ciepła. W czasie wybierania odpowiedniego dla siebie ich rodzaju należy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami i warunkami panującymi w danym domu.

Działalność naszej firmy opiera się na doborze i montażu urządzeń oraz na pełnej obsłudze w zakresie serwisu, również w okresie pogwarancyjnym.